ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Záruka

Výrobce SUZUKI poskytuje na všechny vozy dodávané na náš trh záruku v trvání 3let, nebo do ujetí 100 000 km. Záruka se vztahuje na všechny případy, kdy by došlo k poruše, z důvodů vadného materiálu, nebo chyby výroby. Záruka výrobce se nevztahuje na součásti, které podléhají běžnému opotřebení, úkony, které spadají do běžné údržby, nebo mechanické poškození. Záruka je podmíněna dodržováním pravidelných servisních prohlídek, dle plánu údržby stanoveného výrobcem.

Záruka na prorezavění karoserie

Na prorezavění karoserie vozu je poskytována záruka v délce 12-ti let (u modelu Jimny 6-ti let). V případě prorezavění, kteréhokoliv z původních dílů karoserie, má zákazník nárok na opravu, nebo výměnu tohoto dílu zdarma. Tato záruka je podmíněna dodržováním prohlídek karoserie a oprav zjištěních poškození, dle plánu předepsaného výrobcem.

Záruka na hybridní ústrojí

Výrobce poskytuje rozšířenou tovární záruku na komponenty hybridního systému SHVS (ISG startér generátor, Li-ion akumulátor, měnič napětí 48V) na dobu 5 let nebo 100 000 km. Záruka se nevztahuje na poškození Li-ion akumulátoru procesem samovybíjení, proto doporučujeme udržovat úroveň nabití akumulátoru, ve výši minimálně dvou segmentů, na ukazateli sdruženého informačního přístroje, bez ohledu na využití vozidla.

Uplatnění reklamace

Pokud by u Vašeho vozu došlo k výskytu nějaké závady, doporučujeme se vždy nejdříve obrátit na Vašeho prodejce SUZUKI. Pokud toto není z jakéhokoliv důvodu možné, můžete se obrátit na jakýkoliv autorizovaný servis SUZUKI, který Vám bude vyhovovat. Tuto možnost uplatnění záruky máte i v zahraničí (v rámci EHP) u autorizovaných servisů SUZUKI. Může se Vám ale stát, že servis v zahraničí bude požadovat úhradu za záruční opravu. V takovém případě si uschovejte veškeré doklady k takové opravě a po návratu do České republiky se obraťte na svého prodejce SUZUKI, u kterého jste vůz zakoupili. Ten Vám zajistí zpětnou úhradu nákladů záruční opravy.

Pojištění prodloužené záruky Suzuki na nové vozy

Nechcete se vzdát, po třech letech od koupě Vašeho nového vozidla Suzuki, případně při dosažení hranice 100 000 najetých kilometrů rozsáhlé záruky Suzuki? Žádný problém. S pojištěním prodloužené záruky Suzuki na nové vozy, které je zajišťováno ve spolupráci se společností Real Garant Versicherung AG, obdržíte na další jeden nebo dva roky, nebo do celkově najetých 150 000 km rozsáhlé záruční krytí. Můžete se tak soustředit na to, co je skutečně důležité: Užívat si bez omezení jízdy Vaším vozem Suzuki.

Zaručeně rozsáhlá ochrana

V pojištění prodloužené záruky Suzuki na nové vozy jsou zahrnuty do záručního krytí následující konstrukční skupiny:

 • Motor
 • Manuální převodovka, rozvodovka a automatická převodovka
 • Spojka
 • Diferenciál
 • Hřídele k přenosu síly
 • Řízení
 • Brzdy
 • Palivový systém
 • Elektrický systém
 • Klimatizace
 • Chladící systém
 • Výfukový systém
 • Bezpečnostní systém

Záruka se vztahuje na funkčnost dílů zahrnutých do záručního krytí, podle odpovídajících záručních podmínek pojištění prodloužené záruky Suzuki na nové vozy.

Při výskytu záručního případu během trvání pojištění prodloužené záruky uhradí společnost Real Garant celé materiálové i mzdové náklady, samozřejmě i tehdy, došlo-li na vozidle k více záručním případům. Společnost Real Garant Versicherung AG je specializovaná německá pojišťovna patřící k vedoucím pojistitelům v oblasti prodloužené záruky a disponující dlouholetými zkušenostmi. Zkušený tým společnosti Real Garant a odborně vyškolení pracovníci servisů Suzuki se postarají o rychlé a jednoduché vyřízení Vašeho záručního případu. Bližší informace k pojištění prodloužené záruky obdržíte u Vašeho autorizovaného partnera Suzuki.

Zaručeně bez byrokracie

Při výskytu záručního případu necháte provést opravu vozidla u Vašeho prodejce Suzuki, který za Vás vyřídí vše potřebné.

Pokud nebudete moci nechat provést opravu u Vašeho prodejce, kontaktujte jej nebo nás a po získání našeho souhlasu můžete zadat opravu Vašeho vozu i v jiném autorizovaném servisu Suzuki. My se postaráme o rychlé vyřízení bez zbytečné byrokracie.